مرداد, ۱۳۹۷ بدون نظر تازه های دنیای آموزش, تازه های سایت

پنجمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی با حضور بیش از ۴۲۸ هزار داوطلب و برای جذب  ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر صبح روز جمعه ۱۵ تیر ماه برگزار شد و نتایج اولیه این آزمون امروز به صورت کارنامه از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

برهمین اساس پذیرفته‌شدگان پنجمین آزمون استخدامی برای رشته محل‌‌های وزارت آموزش‌ و پرورش باید بر این اساس اقدام کنند.

معرفی داوطلب برای انجام مصاحبه استخدامی به معنای قبولی فرد نیست بلکه در گزینش نهایی با توجه به شغل محل انتخابی و براساس مجموع نمرات فضلی داوطلبان معرفی شده با وزن ۷۰ درصد آزمون کتبی و ۳۰ درصد مصاحبه استخدامی به تعداد یک برابر ظرفیت و سایر شرابط مندرج در دفترچه راهنمای آزمن استخدام انجام می‌شود.

معرفی‌شدگان در این مرحله (چند برابر ظرفیت) موظفند با مراجعه به سامانه‌های استانی اداره کل آموزش‌ و پرورش محل مورد تقاضا جهت اطلاع از زمان و مکان بررسی مدارک و مستندات، مصاحبه استخدامی و … خود مطلع شوند.

عدم مراجعه معرفی‌شدگان جهت انجام مراحل مزبور در زمان مقرر به منزله انصراف بوده و داوطلب در این باره حق اعتراض نخواهد داشت.

گذراندن دوره یکساله مهارت‌آموزی و موفقیت در آزمون جامع مطابق ضوابط و مقررات اعلام شده از سوی دانشگاه مجری دوره برای پذیرفته‌شدگان نهایی دارای سهمیه ایثارگران و معلولان و سایر داوطلبان الزامی است. محل برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی بر عهده داوطلب خواهد بود.

داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه استخدامی موظفند فرم اطلاعات فردی را از پرتال دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش به نشانی www.gozinesh.medu.ir دریافت و نسبت به تکمیل فرم و الصاق یک قطعه عکس به آن اقدام و به همراه دو قطعه عکس پرسنلی، تصویر تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی همزمان با تحویل سایر مدارک در زمان مصاحبه استخدامی تحویل نماینده هسته گزینش دهند.

چنانچه پذیرفته‌شدگان در طول برگزاری دوره یکساله مهارت آموزی از ادامه روند آن و اشتغال منصرف شوند، وزارت آموزش‌وپرورش به تشخیص خود نسبت به محاسبه و اخذ هزینه آزمون، مصاحبه استخدامی و برگزاری دوره اقدام خواهد کرد.

رعایت تمام شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش در پنجمین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی مندرج در سایت سازمان سنجش و اطلاعیه‌های بعدی آن از سوی داوطلبان الزامی است.

منبع:تسنیم

برچسب ها