جولای, 2018 بدون نظر تازه های سایت, تازه های مشاوران, دانش آموزان, مقالات

جامعه شناسی کنکور پایه

ضمن عرض تشکر برای استقبال گرم و صمیمی شما مشاورانی های عزیز از کتاب های انتشارات مشاوران آموزش به اطلاع میرساند به دلیل حجم بالای سفارشات شما عزیزان کتاب هدفدار جامعه شناسی کنکور پایه پس از گذشت تنها یک ماه تجدید چاپ شد و باز هم روند خوب فروش خود را ادامه می دهد. جا دارد از همراهی و حمایت شما دوستان عزیز کمال تشکر را داشته باشیم.

جامعه شناسی جامع کنکوری(پایه دهم و یازدهم)
جناب آقای وحید تمنا

💢ویژگی های عمومی کتاب:

🔎 کتابی است کامل در سه بخش آموزش ، سنجش و ارزیابی درسنامه آموزشی خلاصه و مفید مطابق با فصل بندی کتاب درسی جدید
🔎دارای بیش از۱۰۰۰ تست کنکوری و تالیف
🔎 نمونه سوالات کنکوری داخل و خارج از کشور با پاسخنامه تشریحی
🔎 برجسته سازی کلمات کلیدی با بیشترین تکرار در آزمون
🔎 مرور و جمع بندی آخر هر درس
🔎 و…

💢ویژگی های منحصر به فرد کتاب:

این کتاب، یک کتاب جامع است هم برای دبیران پایه دهم و یازدهم، هم برای دانش آموزان کنکوری ۹۹ . از آنجایی که کتاب، بر اساس کتاب های جدید تالیف شده است و تاکنون از این کتاب ها آزمون سراسری طراحی نشده است، مشاوران آموزش در این زمینه در ارائه بهترین و محتمل ترین تست ها پیشگام بوده است. از آنجایی که در پنج سال اخیر ، میزان سوالات ترکیبی در درس جامعه شناسی رو به افزایش است و تقریبا ۳۵% سوالات این درس را به خود اختصاص داده است ، بنابراین سعی کرده ایم از سوالات ترکیبی متنوع تر هم از دروس مختلف یک کتاب و هم از بین کتاب های مختلف دهم و یازدهم ، بیشتر استفاده کنیم.

در آزمون های درس جامعه شناسی ، معمولا سوالات چند قسمتی با گزینه های نسبتا طولانی طراحی می شوند که ما در این کتاب با طراحی این نوع تست ها ، شبیه سازی نزدیکی به آزمون های سراسری ایجاد کرده ایم.

در درس جامعه شناسی ، اهمیت عکس ها و تصاویر کتاب ، نمودار ها و جدول ها و مثال ها را نمی توان نادیده گرفت. بنابراین کتاب مشاوران از تمامی تصاویر و نمودار های کتاب تست تالیف کرده و در بخش هایی برای فهم بهتر مطالب کتاب و ارائه تست های محتمل و متنوع ؛ نمودار طراحی کرده است.
نکته ی دیگر در کتاب های مشاوران آموزش تیتر بندی برای سوالات تستی تالیفی است که مشخص می کند هر تست به کدام تیتر کتاب درسی مربوط می شود که دانش آموز بداند به کدام تیتر ها باید توجه بیشتری داشته باشد و هر تیتر را چگونه بخواند.

در همین زمینه تست هایی که تالیف کرده ایم ، تیپ بندی شده است به کنکاشی ، حافظه ای ، مفهومی ، ترکیبی که این تیپ بندی ها به دانش آموز این امکان را می دهد که نقطه ضعف و قوت خود را در انواع مختلف تست ها بیابد .

برای خرید جامعه شناسی کنکور پایه اینجا کلیک کنید.

انسانیها تا آخر راه با شما هستیم با ما همراه باشید.

برچسب ها