فروردین, ۱۳۹۸ بدون نظر تازه های دنیای آموزش, تازه های سایت
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: فرایند ثبت نام بدون آزمون برای پذیرش مهرماه دانشگاه های کشور تا ششم شهریور ماه امسال در سایت این سازمان ادامه دارد.

حسین توکلی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه ایرنا، اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهرماه سال ۱۳۹۸ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: دفترچه راهنمای ثبت نام از ۱۷ بهمن ۹۷ منتشر شده است و تمام داوطلبان متقاضی انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال ۱۳۹۸ موضوع قانون سنجش و پذیرش دانشجو می توانند در این مرحله ثبت نام کنند.

به گفته توکلی، ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) انجام می شود، به صورت اینترنتی از دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز شده و تا روز ۶ شهریور ماه ۹۸ ادامه دارد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد استقبال داوطلبان از این پذیرش اعلام کرد، تا صبح امروز دوشنبه پنج هزار و ۷۶ نفر در رشته های بدون آزمون ثبت نام کرده اند.
یادآور می شود داوطلبان می توانند حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل را برای پذیرش در دانشگاه های برگزار کننده دوره های بدون آزمون، انتخاب کنند.

وی تاکید کرد که اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور اصلاحیه ظرفیت های جدید این دوره ۳۰ اردیبهشت ماه منتشر می شود.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *