سپتامبر, 2018 بدون نظر تازه های دنیای آموزش, تازه های سایت

دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بدون کنکور و با تسهیلات دانشجو می پذیرد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز گیلان رئیس دانشگاه پیام نور استان امروز گفت : جذب دانشجو بدون آزمون در مقاطع کارشناسی از طریق سوابق تحصیلی این دانشگاه از شنبه هفته کنونی آغاز شد.
صادقی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور کمترین هزینه تحصیل را در بین دانشگاه ها اخذ می کند افزود : برای رفاه دانشجویان تسهیلات ویژه ای نیز در نظر گرفتیم.
وی گفت: دانشجویان می توانند از سه طریق صندوق رفاه، بنیاد علوی و بانک انصار برای پرداخت شهریه های خود اقدام کنند.
رئیس دانشگاه پیام نور گیلان با بیان اینکه دانشجویان می توانند بدون پرداخت کمترین هزینه از طریق تسهیلاتی که بانک انصار به آنان اعطا می کند وارد دانشگاه شوند اعلام کرد: برای مقطع کارشناسی ۸۰۰ هزار تومان، کارشناسی ارشد ۲ و نیم میلیون تومان و برای دکتری ۷ و نیم میلیون تومان اعطا می شود.
صادقی با اشاره به اینکه در حال برگزاری دوره آمادگی مقطع کارشناسی ارشد هستیم تصریح کرد : کلاس ها از ۱۵مهرماه شروع می شود و متقاضیان تحصیل بدون کنکور می توانند به مراکز دانشگاه پیام نور سراسر استان مراجعه و ثبت نام کنند.
وی در پایان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور جز ۱۰ دانشگاه برتر از نظر پژوهشی است افزود : آزمون های این دانشگاه به صورت الکترونیکی و آنلاین برگزار می شود و دانشجو می تواند در شهر خود آزمون دهد.

برچسب ها