۱۵۰۰ معلم به شهر تهران منتقل شدند

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بیش از ۹۶ درصد دانش‌آموزان تهرانی در مدارس ثبت‌نام شدند، گفتند: ثبت‌نام مابقی دانش‌آموزان نیز در این روزها در حال انجام است.

عباسعلی باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس در خصوص آمادگی مدارس شهر تهران برای آغاز سال تحصیلی، اظهار کرد: مدارس مانند روال همیشه برای آغاز سال تحصیلی جدید آماده می‌شوند و این آمادگی در از جهات مختلف است که مهم‌ترین آن، ثبت‌نام دانش‌آموزان، تامین نیروی انسانی و آماده‌سازی فضاست.
وی ادامه داد: در بحث فضای آموزشی، معضل همیشگی ما یعنی فرسودگی فضا را داریم و این موضع فقط با یک عزم ملی برطرف می‌شود.
باقری به مشکلات تامین نیروی انسانی در مدارس شهر تهران اشاره کرد و افزود: در بخش تامین نیرو، هیچ راهی نداریم جز اینکه سراغ حق‌التدریس برویم یعنی خواهش کردیم یک تعداد از افرادی که به سن بازنشستگی رسیدند، کار را استمرار دهند و از حق‌التدریس شاغلان نیز استفاده کنیم.
وی درباره نقل و انتقالات فرهنگیان گفت: تعداد ۱۵۰۰ معلم به شهر تهران منتقل شدند البته ثبت‌نام نقل و انتقال اضطراری نیز از ابتدای این هفته آغاز شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بیش از ۹۶ درصد دانش‌آموزان تهرانی در مدارس ثبت‌نام شدند، گفت: اکثر تعدادی که باقی ماندند دانش‌آموزانی هستند که تجدیدی داشتند و در این چند روز تا پایان شهریورماه در مدارس ثبت‌نام می‌شوند.

منبع: خبرگزاری فارس

اسکرول به بالا