راز حل مسائل اقتصاد

راز حل مسائل اقتصاد

از مسئله حل کردن نترسید! این تنها راه غلبه بر مسئله های اقتصاد است. متاسفانه این گلایه در میان بعضی انسانی ها وجود دارد که ما آمدیم انسانی که ریاضی نخوانیم حالا برای اقتصاد هم باید مسئله حل کنیم!! اما مسئله حل کردن کار ترسناک و دشواری نیست. شما که میتوانید مسائل فلسفی را درک و تحلیل کنید، شما که روانشناسی و ادبیات و … بلدید خیلی توانمندتر از آن هستید که در حل چند مسئله به مشکل بخورید. پس نترسید و با مسائل رو به رو شوید.

از ۱۵ سوال کنکور اقتصاد تقریبا نصفش مسئله است و این دقیقا بر خلاف روندی است که در مدارس برای آموزش اقتصاد پیش گرفته می شود، در مدارس معمولا به بخش مسائل توجهی نمی‌شود و در امتحان هم یک یا دو سوال ازین بخش می آید.
در مطلب راز حل مسائل اقتصاد در چیست؟ وحید تمنا برای شما راه و چاه نترسیدن رو به رو شدن با مسائل اقتصاد را میگوید و روشی را ارائه میکند که با اجرای آن قطعا از پس هر سوالی در کنکور بر می آیید.

تمنا میگیوید مسائل اقتصاد چند تیپ مشخص دارند(این تیپ ها و ویژگی هایشان را در کتاب جامع اقتصاد کنکور به تفضیل گفته ایم) کافیست با برنامه هفتگی ای که برای شما داریم این سوالات را مرور کنید و برایش تست بزنید. به مرور خواهید دید سوالی برایتان سخت و مبهم نیست.
برای مطالعه متن کامل این مقاله فایل ضمیمه را باز کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا