روش مطالعه ریاضی و آمار انسانی؛ از منفی تا ۴۰ درصد

در مقاله روش مطالعه ریاضی و آمار انسانی برایتان گفته ایم چطور و با خواندن کدام مباحث از درصد صفر به سمت ۱۰ و از درصد ۱۰ به سمت ۴۰ پیشروی کنید.

در مواجهه با ریاضی معمولا دو دسته دانش آموز داریم: آنها که ریاضی را حذف میکنند و آنها که با جدیت میخوانند. شاید فکر کنید ریاضی کم طرفدارترین درس بین انسانی ها است اما جالب است بدانید میانگین کشوری ریاضی برای انسانی ها حدود ۵ درصد است و این یعنی ریاضی نسبت به فلسفه و منطق و زبان انگلیسی اوضاع بهتری دارد!

راهکارهای عملی روش مطالعه ریاضی

در مطلب روش مطالعه ریاضی راهکارهای عملی صفر نزدن ریاضی را برایتان گفته‌ایم اما قبلش بدانید وقت نداشتن برای ریاضی، دلیل منطقی‌ای برای کنار گذاشتنش نیست.
در این فهرست ابتدا مباحث کاربردی ریاضی نهم برایتان گفته می‌شود که پایه ریاضی شماست، سپس به شما میگوییم چطور با کمترین میزان مطالعه و با صرف چند ثانیه زمان در جلسه کنکور، ۲ تست درست ریاضی بزنید و به سادگی از حدود ۱۵۰ هزار نفری که ریاضی را حذف میکنند یا منفی میزنند جلو بیفتید!!(شعبده بازی در کار نیست فقط از شناخت کنکور حرف میزنیم).
در ادامه این متن بر اهمیت ریاضی دوازدهم انسانی و مباحث کاربردی آن صحبت میکنیم و در انتها برایتان می‌گوییم چطور برای پیشرفت در آزمون آزمایشی آماده شوید و کم کم به سمت درصد ۴۰ در درس ریاضی حرکت کنید که درصدی قابل قبول در بین رقبای شماست اما به صرف زمان و انرژی خارق العاده نیازی ندارد.
متن کامل این مقاله را در فایل پیوست بخوانید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا