مهمترین چیزهایی که باید از کنکور ۱۴۰۱ بدانیم

با شروع تابستان ۱۴۰۰ سه سوال مهم برای کنکوری های ۱۴۰۱ مطرح می شود:

  1. از کی برای کنکور ۱۴۰۱ شروع کنیم؟
  2. برای کنکور ۱۴۰۱ از کجا شروع کنیم؟
  3. برای کنکور ۱۴۰۱ چگونه شروع کنیم؟

برنامه ریزی کنکور مهمترین چیزی است که هر داوطلب برای شروع مسیر باید داشته باشد و بدون داشتن یک برنامه ریزی درسی حتی اگر چندین سال هم وقت داشته باشید به هدفتان نمی رسید. البته مهم است که از چه کتاب هایی و کدام ناشر استفاده کنید. انتشارات مشاوران آموزش ناشر تخصصی دروس انسانی است که در این مسیر همراه شماست. داشتن تعهد به برنامه ریزی درسی و انجام درست و به موقع آن تضمین کننده یک نتیجه خوب برای شماست. برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۱ این امکان را به شما می دهد که با همان وقت و امکاناتی که دارید، بهترین نتیجه را بگیرید. داشتن برنامه ریزی به شما آرامش ذهنی و اعتماد به نفس می دهد.
قبل از شروع برنامه ریزی باید هدف خود را مشخص کنید و بر اساس آن برنامه ریزی را انجام دهید. برنامه ریزی بدون هدف مانند کشتی بدون بادبان است و باد به هر سمتی بوزد، کشتی هم به آن سمت می رود.

یکی از سوالات پرتکرار داوطلبان کنکوری آن است که از کی برای کنکور ۱۴۰۱ شروع کنیم؟

برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ و رسیدن به نتیجه مطلوب، بهترین زمان برای شروع مطالعه از ابتدای فصل تابستان است و برای شروع مطالعه می توانید از مجموعه کتاب های انتشارات مشاوران آموزش برای مطالعه همزمان پایه دهم و یازدهم استفاده کنید. زیرا با شروع مدارس زمان کافی برای مطالعه پایه دوازدهم خواهید داشت. در گام اول دروس اختصاصی مهم و با اهمیت رشته خود را مشخص کنید، با توجه به ویژگی هایی که جلوتر خواهیم گفت منابع خود را انتخاب کنید.
در برنامه ریزی برای کنکور ۱۴۰۱ از استفاده منابع کمک آموزشی غافل نشوید و حتما برای دروس خود مخصوصا دروس اختصاصی، یک منبع برای آموزش و یک منبع برای تست تهیه کنید. انتشارات مشاوران آموزش برای تهیه منابع کمک درسی در رشته انسانی مناسب است.

4 دیدگاه دربارهٔ «مهمترین چیزهایی که باید از کنکور ۱۴۰۱ بدانیم»

  1. سلام من دانش آموز رشته فنی کامیپوتر هستم اما از ابتدای تابستان تصمیم به خواندن دروس رشته انسانی کردم تا کنکور رشته انسانی بدهم بنظر شما میشود؟ میتوانید در این زمینه کمکی به من بکنید؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا