گروه پیشتاز و جنگجو، ویژگی خودت را بشناس و متناسب با آن درس بخوان

وقتی صحبت از کنکور ۱۴۰۱ میشود، داوطلبان به دو دسته تقسیم میشوند؛ به این معنا که هر گروه کتاب های ویژه خودش را باید تهیه کند. انتشارات مشاوران آموزش برای راحتی شما در انتخاب کتاب ها از ناشر تخصصی انسانی، مشاوران، مجوعه کتاب هایی را برای هر گروه معرفی میکند تحت عنوان پیشتاز و جنگجو.

گروه پیشتاز

عده ای از داوطلبان از همان ابتدای دوره متوسطه دوم خود را برای کنکور ۱۴۰۱ اماده کرده اند، دانش آموزانی که علیرغم شرایط کرونا و آموزش مجازی درس خوانده و در دروس پایه ای رشته انسانی، عربی، ادبیات، زبان انگلیسی و ریاضی قوی هستند و در مسیرشان برای کنکور ۱۴۰۱ از کتاب های مختلفی استفاده کردند؛ حال وقت آن رسیده که با مربی برتر رشته انسانی، یعنی انتشارات مشاوران آموزش تلاش های خود را به ثمر برسانند. مشاوران آموزش این گروه را، گروه پیشتاز کنکور ۱۴۰۱ میداند. مجموعه کتاب های تیزشیم انتشارات مشاوران از بهترین مجموعه ها برای تابستان داوطلبان پیشتاز کنکور ۱۴۰۱ است. در این مجموعه عالی مشاوران، هم درسنامه نکته ای، هم تست های تالیفی و سراسری و هم پاسخنامه تشریحی آورده شده است. با کمک کتاب های تیزشیم مشاوران، دروس دهم و یازدهم خود را برای کنکور ۱۴۰۱ جمع بندی میکنید و تست های نکته ای را کار میکنید.(کتاب های تیزشیم، پایه دوازدهم را نیز پوشش میدهند زیرا این کتاب ها هر سه پایه را در خود جای داده اند و همراه شما در کنکور ۱۴۰۱ هستند)
از دیگر کتاب های مشاوران که برای شما مفید است، کتاب های هدفدار پایه دوازدهم است. در شروع سال تحصیلی جدید که هم باید برای امتحانات نهایی آماده شوید و هم کنکور ۱۴۰۱؛ کتاب های هدفدار پایه دوازدهم مشاوران بسیار کمک کننده و مفید اند. مجموعه هدفدار پایه دوازدهم انتشارات مشاوران درسنامه ای کامل و مقایسه ای دارد که برای فهم هرچه بهتر دروس و مطالعه نکات کنکوری کمکتان میکند. بعلاوه تست های تالیفی و سراسری زیادی را در خود جای داده اند تا با دید طراحان کنکور ۱۴۰۱ به مطالب کتاب نگاه کنید و پرکاری تستی داشته باشید. و در نهایت مجموعه جذاب کتاب های مبحثی انتشارات مشاوران آموزش که برای مباحث دشوار و پرتکرار کنکور ۱۴۰۱ همراه شما میشوند. گروه پیشتاز از کتاب های مبحثی انتشارات مشاوران میتوانند به صورت کار مهارتی استفاده کنند؛ یعنی برای هر مبحثی که میخواهند در آن قوی تر شوند و در کنکور ۱۴۰۱ بتوانند همه سوال های آن را پاسخ دهند، هر شب ۳۰ دقیقه بابت تست زنی و مطالعه درسنامه کتاب های مبحثی مشاوران وقت بگذارند.
پکیج های زیر به این گروه معرفی میگردد.(خرید پکیج تخفیف بیشتری دارد)

پک کتاب های جامع کنکو ۱۴۰۱
پک تیزشیم(تست های سطح بالا)
پک کامل کتاب های مشاوران آموزش کنکور ۱۴۰۱
پک موضوعی (مبحثی)

گروه جنگجو

داوطلبانی را شامل میشود که در دو سال گذشته به علت آموزش مجازی وکرونا نتوانسته اند برای کنکور ۱۴۰۱ مطالعه کنند و حالا میخواهند از تابستان امسال عقب افتادگی های خود را جبران کنند و وارد عرصه رقابت شوند. مشاوران آموزش برای این گروه ابتدا مجموعه کتاب های جامع کنکور ۱۴۰۱ را پیشنهاد میدهد. کتاب های جامع مشاوران هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل میشوند، به همراه درسنامه مفهومی و مقایسه ای که حین مطالعه کنکوری هر سه پایه و همچنین یادگیری دروس دوازدهم به گروه جنگجو کمک میکند. به کمک کتاب های جامع انتشارات مشاوران آموزش در تابستان موفق به جمع بندی پایه دهم و یازدهم برای کنکور ۱۴۰۱ میشوید. علاوه بر این گروه جنگجو برای بالا رفتن مهارت تست زنی شان در مباحث پرتکرار و مهم کنکور از مجموعه کتاب های مبحثی مشاوران میتوانند استفاده کنند. این مجموعه کتاب ها علاوه بر تست های تالیفی و سراسری برای پرکاری تستی، درسنامه آموزشی و نکته محور نیز دارد که در فهم مباحث سنگین قرابت معنایی، عروض و قافیه، مسائل اقتصاد و کلوز تست و درک مطلب زبان یارای داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ است.
پکیج های زیر به این گروه معرفی میگردد.(خرید پکیج تخفیف بیشتری دارد)

پک جامع کنکور ۱۴۰۱
پک موضوعی کنکور ۱۴۰۱

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا